KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16925121
nr 1692 5121
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Batalj. 1900-tal, Olja på duk, 105x124, oramad
Kondition: lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:22:07
1/4 09:43:17
100 kr
7/4 18:44:29